Pehme mööbli puhastamine

Igapäevases kasutuses olev pehme mööbel kipub kiiresti määrduma, seetõttu on vajalik aeg-ajalt kuivpuhastusele lisaks teostada keemilist puhastust. Kindlasti ei soovita me Teil pehme mööbli puhastust teostada jaekaubanduses saadaolevate vahenditega, need ei võimalda kogu mustust kätte saada. Võib juhtuda hoopis, et mustus liigub veel sügavamale pinna sisse ning hilisemal puhastusel on seda juba tärksa raskem kätte saada.

Pehme mööbli puhastust teostame spetsiaalse aine ja tekstiilihooldusmasinaga, mille abil leotatame mustuse lahti, harjame pinna üle ning lõpuks loputame kinnitunud mustuse välja. Olenevalt mööbli kasutusotstarbest soovitame puhastust teostada 1 kuni 4 korda aastas.

Meie poolt kasutatavad kemikaalid on täiesti ohutud inimestele ja lemmikloomadele. Teenus on soovitatav ka allergikutele kuna puhastus eemaldab kangast üleliigse tolmu ning ka erinevad bakterid, sealhulgas tolmulestad kelle väljaheited on ühed peamised allergiatekitajad.

Peale puhastustööde teostamist jäävad pinnad niiskeks, täielikuks kuivamiseks kulub üldiselt 6 kuni 12 tundi, olenevalt pinnast ning ruumi ventileeritavusele.

Pehme mööbli puhastust teostame järgnevatele pindadele:

  • Tekstiilist diivanid
  • Tekstiilist tugitoolid ja kontoritoolid
  • Madratsid ja kattemadratsid
  • Seinavaibad

Küsi hinnapakkumist